AI IP 8MP Bullet kamera; PoE serija; Algo Play analitika; AOR; Algo Play; IC + Beli LED 30m; 2.8mm; Mikrofon; Zvučnik; Sirena; MicroSD; Kućište metal+plastika; IP67; PoE
| Specifikacije | |
| Ime | IPC-PS3EP-8Q0-0280B |
| Kategorija | IP Kamere |
| Brend | Imou |
| Imou kod | |
| Tip kućišta | Bullet |
| Kamera | |
| Maksimalna rezolucija | 8 Megapiksela |
| Senzor slike | 1/3 inča CMOS |
| Sistem skeniranja | Progresivni |
| Efektivni broj piksela | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Tip osvetljenja | IC + Beli LED |
| Domet IC iluminatora | 30m |
| Domet belih LED iluminatora | 30m |
| Opseg rotacije | |
| Full-color | |
| Objektiv | |
| Tip objektiva | Fiksni |
| Žižna daljina | 2.8 mm |
| Vidni ugao | 109° horizontalno |
| Video | |
| Kompresija | H.265/H.264 |
| Frame rate@rezolucija | Do 25/30fps u svim rezolucijama |
| Detekcija pokreta | |
| Detekcija promene nivoa zvuka | / |
| Detekcija ljudi | Da |
| Detekcija životinja | |
| Detekcija vozila | Da |
| Smart tracking - pametno praćenje | / |
| Maskiranje | / |
| Mreža | |
| Mrežni port | RJ-45 100Mbps |
| Wi-fi | Ne |
| Wi-fi tip | / |
| Wi-fi domet | / |
| 4G | Ne |
| Skladištenje | Podržava skladištenje na NVR, Cloud ili lokalno uz Micro SD slot (do 512GB) |
| ImouLife App | za iOS, Android i Windows |
| Interoperabilnost | ONVIF |
| Interfejs | |
| Audio | Dvosmerni |
| Audio interfejs | Inkorporiran mikrofon i zvučnik |
| Alarm | |
| Alarm interfejs | Sirena 110dB (aktivno odvraćanje) |
| Reset dugme | Da |
| Sertifikacije | |
| Sertifikacije | CE |
| Napajački deo | |
| Napajanje | DC12V, PoE (802.3af) |
| Potrošnja | < 12W |
| Okruženje | |
| Uslovi rada | -30°C to +60°C (-22°F to +140°F) |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Konstrukcija | |
| Kućište | Plastika+metal |
| Vrsta montaže | Unutra/spolja |
| Montaža | |
| Dimenzije | 147.7mm × 74.2mm × 74.2mm |
| Težina neto | 265g |
| Pakovanje | |
| U kompletu (pakovanju) | Montažni pribor i vodootporna zaštita za mrežni konektor |
| Uputstvo za IPC-PS3EP-8Q0-0280B | |||||
| Trenutno nema uputstva | |||||